Module Builder (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Dependencies
sr: Зависности
