Module Builder (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Package
sv: Paket

en: Generate
sv: Generera

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Dependencies
sv: Beroenden
