Module Builder (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు
