Module Builder (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Package
tr: Paket

en: Generate
tr: Oluştur

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
