Module Builder (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Package
uk: Пакунок

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Dependencies
uk: Залежності
