Module Builder (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Package
vi: Kiện hàng

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
