Module Builder (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
