Module Builder (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
