Module Builder (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Package
lt: Pakuotė

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
