Module Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Export
ca: Exporta

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: Export format
ca: Format d'exportació
