Module Export (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Export
it: Esporta

en: All
it: Tutti

en: Module
it: Modulo

en: Export format
it: Formato di esportazione
