Module Export (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: All
ta: எல்லா

en: Module
ta: கூடகம்
