Module Export (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: All
ug: ھەممە
