Module Export (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Export
da: Eksportér

en: All
da: Alle

en: Module
da: Modul

en: Export format
da: Eksportformat
