Module Export (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Export
he: יצוא

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: Export format
he: פורמט ייצוא
