Module Export (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Export
hu: Exportálás

en: All
hu: Mind

en: Module
hu: Modul

en: Export format
hu: Export formátum
