Module Export (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Export
id: Ekspor

en: All
id: Semua

en: Module
id: Modul
