Module Export (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Export
kk: Экспорт

en: All
kk: Барлық
