Module Export (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Export
nl: Exporteren

en: All
nl: Alle

en: Export format
nl: Exportformaat
