Module Export (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Export
pt: Exportar

en: All
pt: Tudo

en: Module
pt: Módulo

en: Export format
pt: Formato de exportação
