Module Export (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල
