Module Export (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Export
sv: Exportera

en: All
sv: Alla

en: Module
sv: Modul

en: Export format
sv: Exportformat
