Module Export (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி
