Module Export (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Export
vi: Xuất

en: All
vi: Tất cả

en: Export format
vi: Định dạng xuất ra
