Module Export (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Export
bn: রপ্তানী

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল
