Module Export (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Export
el: Εξαγωγή

en: All
el: Όλες

en: Module
el: Μονάδα

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής
