Module Export (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Export
et: Ekspordi

en: All
et: Kõik

en: Module
et: Moodul
