Module Export (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Export
ja: エクスポート

en: All
ja: すべて

en: Module
ja: モジュール

en: Export format
ja: 出力書式
