Module Export (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: All
ka: ყველა

en: Module
ka: მოდული
