Module Filter (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व
