Module Filter (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල
