Module Filter (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Tabs
ug: جەدۋەل
