Module Filter (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Throttle
af: Smoor

en: Other
af: Ander
