Module Filter (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Other
be: Іншыя

en: Incompatible with this version of PHP
be: Несумяшчальна з гэтай версіяй PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэты модуль патрабуе PHP версію @php_required і несумяшчальны з PHP версіяй !php_version.

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
