Module Filter (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: All
el: Όλες

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Other
el: Άλλο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: incompatible
el: μη συμβατό

en: Incompatible with this version of Drupal core
el: Μη συμβατό με αυτή την έκδοση πυρήνα του Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
el: Η έκδοση αυτή είναι ασύμβατη με την έκδοση !core_version του πυρήνα του Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
el: Μη συμβατό με αυτή την έκδοση της PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
el: Η μονάδα αυτή απαιτεί έκδοση PHP @php_required και είναι ασύμβατη με την έκδοση PHP !php_version.

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση
