Module Filter (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Throttle
gl: Regulación

en: Other
gl: Outro

en: Tabs
gl: Lapelas

en: incompatible
gl: incompatíbel

en: Incompatible with this version of Drupal core
gl: Incompatíbel con esta versión do núcleo de Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
gl: Esta versión é incompatíbel coa versión !core_version do núcleo de Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
gl: Incompatíbel con esta versión de PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este módulo require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
