Module Filter (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Throttle
he: מצערת

en: Other
he: אחר

en: Tabs
he: לשוניות

en: incompatible
he: לא תואם

en: Incompatible with this version of Drupal core
he: לא תואם לגרסה זו של דרופל

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
he: גרסה זו אינה תואמת לגרסה !core_version של דרופל.

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Filter list
he: סינון רשימה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Number of enabled modules
he: מספר הרכיבים המופעלים
