Module Filter (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Other
nl: Andere

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: incompatible
nl: niet compatibel

en: Incompatible with this version of Drupal core
nl: Niet compatibel met deze versie van de Drupal-kern

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
nl: Deze versie is niet compatibel met versie !core_version van Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
nl: Niet compatibel met deze versie van PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Deze module vereist PHP versie @php_required en is onverenigbaar met PHP versie !php_version.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Filter list
nl: Lijst filteren

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Enable this to provide autocomplete suggestions of existing module names in the module filter textfield. Currently only works if tabs are disabled below.
nl: Schakel deze optie in om tijdens het typen in het module filterveld automatisch suggesties voor bestaande modules te tonen. Dit werkt op dit moment alleen wanneer tabbladen hieronder uitgeschakeld zijn.

en: Themes module list into tabs.
nl: Geeft de module lijst in tabbladen weer.

en: Module filter
nl: Modulefilter

en: Filter the modules list.
nl: Filter de lijst van modules.

en: Configure settings for Module Filter.
nl: Instellingen voor Module Filter aanpassen

en: Force menu to rebuild.
nl: Forceer het opnieuw opbouwen van het menu.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
nl: Instellingen gebruikt door de tabblad-weergave van de modulepagina.

en: Number of enabled modules
nl: Aantal ingeschakelde modules

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
nl: Toon zowel het aantal ingeschakelde modules in het actieve tabblad als het totaal aantal modules.

en: Save dynamic positioning
nl: Dynamische positionering opslaan

en: DEVELOPMENTAL: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
nl: IN ONTWIKKELING: Deze functie helpt om de knop 'Configuratie opslaan' toegankelijker te houden voor websites met veel tabbladen.

en: !enabled of !total
nl: !enabled van !total
