Module Filter (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Other
pa: ਹੋਰ
