Module Filter (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Other
ro: Altele

en: Tabs
ro: Taburi

en: incompatible
ro: incompatibil

en: Incompatible with this version of Drupal core
ro: Incompatibil cu această versiune de bază Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
ro: Această versiune este incompatibilă cu versiunea de bază Drupal !core_version.

en: Incompatible with this version of PHP
ro: Incompatibil cu această versiune PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ro: Acest modul necesită versiunea PHP @php_required și este incompatibil cu versiunea PHP !php_version.

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Module filter
ro: Filtru module
