Module Filter (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Throttle
sq: Valvola

en: Other
sq: Tjetër

en: incompatible
sq: jokompatibël

en: Incompatible with this version of Drupal core
sq: Nuk përputhet me këtë version të Drupal core

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
sq: Ky version nuk është i përshtatshëm me versionin !core_version të Drupal core.

en: Incompatible with this version of PHP
sq: Nuk përputhet me këtë version të PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Ky modul kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.
