Module Filter (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
