Module Filter (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Tabs
am: ትሮች
