Module Filter (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Required
th: จำเป็น

en: All
th: ทั้งหมด

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list

en: Required by: !module-list
th: ที่กำหนดไว้ใน: !module-list
