Module Filter (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Version
bg: Версия

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Other
bg: Други

en: incompatible
bg: несъвместим

en: Incompatible with this version of Drupal core
bg: Несъвмостим с тази версия на Drupal ядрото

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
bg: Тази версия е несъвместима с !core_version версия на Drupal ядрото.

en: Incompatible with this version of PHP
bg: Несъвместим с тази версия на PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Този модул изисква PHP версия @php_required и е несъвместим с PHP версия !php_version.

en: Unavailable
bg: Недостъпно
