Module Filter (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Version
ca: Versió

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Throttle
ca: Regula

en: Other
ca: Altres

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Incompatible with this version of Drupal core
ca: Incompatible amb aquesta versió de Drupal

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
ca: Aquesta versió és incompatible amb la versió !core_version del nucli de Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
ca: Incompatible amb aquesta versió de PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest mòdul requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list
