Module Filter (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Version
is: Útgáva

en: Required
is: Kravd

en: Name
is: Navn

en: All
is: Øll

en: Throttle
is: Køving

en: Other
is: Annað

en: incompatible
is: ikki sambært

en: Incompatible with this version of Drupal core
is: Ósambært við hesa útgávu av Drupal kjarnuni

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
is: Hendan útgáva kann ikki nýtast saman við !core_version útgávuni av Drupal kjarnuni.

en: Incompatible with this version of PHP
is: Kann ikki nýtast saman við hesa útgávu av PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
is: Hetta mótul krevur PHP útgávu @php_required og er ikki sambært við PHP útgávu !php_version.
