Module Filter (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Version
jv: Versi

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Other
jv: Liyané

en: Incompatible with this version of PHP
jv: Ora cocok karo PHP versi iki

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Modul iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan iki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list
