Module Filter (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Version
km: កំណែ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: incompatible
km: មិន​ឆបគ្នា

en: Incompatible with this version of Drupal core
km: មិនឆប​គ្នា​ជាមួយ​កំណែ Drupal សំខាន់​នេះ​

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយ​កំណែ Drupal !core_version​ សំខាន់ ។

en: Incompatible with this version of PHP
km: មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយ​កំណែ​ PHP នេះ

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ម៉ូឌុល​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយ​កំណែ PHP !php_version ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list
