Module Filter (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Version
pl: Wersja

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Other
pl: Inne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: incompatible
pl: niekompatybilność

en: Incompatible with this version of Drupal core
pl: Brak kompatybilności z używaną wersją Drupala

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
pl: Wersja ta jest niekompatybilna z wersją !core_version Drupala.

en: Incompatible with this version of PHP
pl: Brak kompatybilności z używaną wersją PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Moduł wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilny z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Filter list
pl: Filtrowanie listy

en: Module filter
pl: Filtr modułów

en: Filter the modules list.
pl: Filtr listy modułów.

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: Configure settings for Module Filter.
pl: Konfiguracja opcji Module Filter.

en: Administer Module Filter
pl: Administrowanie filtrem modułów

en: Number of enabled modules
pl: Liczba włączonych modułów

en: Save dynamic positioning
pl: Zapisz dynamiczne pozycjonowanie

en: !enabled of !total
pl: !enabled z !total

en: Visuals for newly enabled and disabled modules
pl: Wizualizacja włączanych oraz wyłączanych modułów
